Dunya capında en cok kullanılan ilk 3 sosyal medya platformundan biri olan Instagram, bugun yeni bir ozelliğini kullanıcıların beğenisine sundu. Bakalım bu yeni ozellik bizlere ne gibi bir kolaylık sağlıyor.
Instagram'ı hedef alan Android zararlısı! Google Play Store'da keşfedilen bir dizi zararlı uygulama nedeniyle instagram hesabınız...


Instagram’a yeni bir ozellik geldi!

Canlı yayın ozelliği, diğer platformlara nazaran, sonradan izleme seceneği olmadığı icin sıkca eleştirilen Instagram, bugun yeni canlı yayını kayıt etme ozelliğini kullanıcılarının beğenisine sundu.

Bu sayede artık yapılan canlı yayınlar sonradan izlenmek uzere cihazda saklanabilecek. Ayrıca isteyen kullanıcılar kayıt edilen canlı yayın videosunu, yayının hemen ardından veya daha sonra, profillerinde paylaşabilecek.
Facebook'un yepyeni ozelliği aktif oldu! Facebook yepyeni bir ozelliği kullanıma sundu. Bu yeni ozellik ile birlikte, gonderileri...


Bu yeni canlı yayın kayıt ozelliği uygulamanın en son ki 10.12 nolu surumuyle beraber geliyor. Dolayısıyla eğer siz de Instagram uygulamasını guncellemediyseniz, aşağıdaki linklere tıklayarak uygulamanın Google Play ve App Store sayfalarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
:: Android icin Instagram uygulamasını indir!

:: iOS icin Instagram uygulamasını indir!

:: Siz bu yeni ozellik hakkında neler duşunuyorsunuz?
SDN