Burun ameliyatı geciren ve ameliyat sonrasında memnun olmayan hastalar icin revizyon burun estetik ameliyatı yapılmaktadır. Gunumuzde burun estetiği geciren kişiler arasında daha sonra olduğu ameliyattan memnun kalmayanları memnun etmek ve...

Burun ameliyatı geciren ve ameliyat sonrasında memnun olmayan hastalar icin revizyon burun estetik ameliyatı yapılmaktadır. Gunumuzde burun estetiği geciren kişiler arasında daha sonra olduğu ameliyattan memnun kalmayanları memnun etmek ve sorunları giderilmesini sağlamak amacıyla burun revizyon estetiği uygulanmaktadır. Revizyon burun estetiğine dair bircok eksik bilgi soz konusu. Bu makalemizde merak edilenleri sizler icin acıkladık.
Burun estetik ameliyatları her gecen gun daha da ilerleme kaydediyor. fakat yine de ameliyat sonrası sorun yaşayan yok demek yanlış olur. Ağrısız ve sızısız, morluk yok denecek kadar az, şişlik bunyeden bunyeye gore değişebilen bir burun estetiği ile bircok kişinin sorunlarını ortadan kaldırmak planlanıyor. Konforun ust seviyede tutulduğu burun estetik ameliyatları sonrası uygulanan burun revizyon ameliyatı hakkında gelin detaylı bilgi edinelim.
Revizyon Burun Estetiği

Revizyon burun ameliyatı 2 yıl icinde tam bir iyileşme gosterir ve bu sure zarfı icinde birkac ay aralıklarla duzenli kontrollere gidilmelidir. Ne kadar iyi bir cerrah secerseniz secin ve bu cerrah sizi ne kadar iyi ameliyat ederse etsin revizyonlarda her şey ongorulemeyebilir ve ufak tefek problemler dahi cıkabilir. Bunları duzeltmek icin ilk revizyon gibi uzun bir zaman harcanmaz ve yatış gerekmez. Her zaman iyi bir cerrah secmeye ozen gosterin ancak şunu da unutmayın ki, ne kadar iyi cerrah secerseniz secin kucuk sorunlar cıkabilir, kafanıza takmayın ve ozellikle de simetri delisi olmayın. İnsan yuzunde ve vucudunda sağı ve solu olan organların hicbiri birbirinin simetriği değildir, unutmayın.