Pharmaton: Vucudun ihtiyac duyduğu vitamin ve mineralleri sağlayarak fiziksel ve zihinsel aktiviteyi arttıran Pharmaton, gun icinde daha enerjik ve aktif olmanızı sağlıyor. Gıda takviyesi olan Pharmaton kapsul, doping icermediği icin sporcular tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kilo aldırma bir yana Pharmaton kullanımı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Son donemde oldukca populer hale gelen Pharmaton kapsul yararları ve zararları nelerdir sizler icin araştırdık.


Pharmaton

Vucudun ihtiyac duyduğu vitamin ve mineralleri sağlayarak fiziksel ve zihinsel aktiviteyi arttıran Pharmaton, gun icinde daha enerjik ve aktif olmanızı sağlıyor. Gıda takviyesi olan Pharmaton kapsul, doping icermediği icin sporcular tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kilo aldırma bir yana Pharmaton kullanımı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Son donemde oldukca populer hale gelen Pharmaton kapsul yararları ve zararları nelerdir sizler icin araştırdık.

Pharmaton Kapsul Yararları

Metabolizmayı hızlı calıştırarak yağlarınızın erimesine yardımcı olur. Yorgun gunlerde fiziksel ve zihinsel olarak guc verir Odaklanmanıza katkı sağlar Stres ve sıkıntılardan kurtulmanızı sağlar Vucut icin yararlı vitaminleri barındırır.
Pharmaton Kapsul Zararları

Mide bulantısı, deride dokuntu ve kaşıntı Baş ağrısı ve baş donmesi
Pharmaton kapsul kan sulandırıcı ilaclarla birlikte kullanılmamalıdır. Duzenli olarak ilac kullanan kişiler Pharmaton kullanmadan once doktoruna danışmalıdır. Strese karşı direnc arttırıcı ozelliği bulunan Pharmaton, yoğun donemlerde kullanıldığında motivasyon ve konsantrasyonunuzu arttıracaktır.

Sivilce ilacı kullananlar, hamileler, A ve D vitamini icerikli ilac kullananlar, bobrek yetmezliği sorunu yaşayanlar Pharmaton kullanmadan once doktorlarına danışmalıdır. Phatmaton kapsul gunde 1 kere kahvaltıda alınmalıdır. 12 yaşın altıdaki cocuklarda kullanılması onerilmemektedir. Pharmaton kapsul ciğnenmeden su yardımıyla doğrudan yutulmalıdır. Aşırı dozda Pharmaton kullanımı vucudu zehirleyebilmektedir. Gunluk onerilen dozun uzerinde kapsul almayınız.

Phatmaton kapsul kutusunda 30 adet kapsul bulunmaktadır ve 43 TL fiyat etiketiyle eczanelerden satın alınabilmektedir.
Pharmaton Kapsul Faydaları