Kiralık Yazıcı Kullanmak, Araç Veya Konut Kiralamaktan Çok Farklıdır, Kiralanacak Ürünü Finanse Etme Fiyatları Ile Ödenecek Kira Arasındaki Fiyatların Makas Açıklığı Satın Alma Veya Kiralama Arasındaki Kararda Etkili Olmaktadır.


Konut Veya Araç Fiyatlarını Finanse Edecek Paranın Yüksek Olması, Kullanıcıları Satın Almak Yerine Kiralamak Zorunda Bıraksa Da, Yazıcılar Için Durum Böyle Değildir.


Bilindiği Gibi Kiralama Yapan Firmalar Bu Işi Kar Elde Etmek Için Yapmaktadırlar, Her Ne Kadar Kullanıcılara Kiralamanın Avantajlarını Gösteren Maliyet Analizleri Çıkarsalar Dahi, Sonuç Olarak Kullandığınız Ürünün Parasını Ödemeniz Yanında, Kiralayıcı Firmanın Kar Etmesini Sağlayabilmek Amacıyla Oldukça Büyük Bir Fark Ödemek Zorunda Kalacaksınız.


Yazıcı Fiyatları, Satın Alırken Oldukça Ekonomik Olmasına Karşılık Kullanım Maliyetleri Yüksektir, Maliyetleri Düşürmek Amacıyla Yapılan Işlemlerde Doğru Firmalar Seçilmediğinde Kullanım Problemleri Başlar Ve Bu Problemlerden Kurtulmak Için Orjinal Kartuş Kullanmaya Geldiğinde Birim Kopya Fiyatları Yüksek Ve Sizi Yazıcı Kiralamanın Cazip Olabileceği Düşüncesine Itecektir.


Uygun Fiyatlı Baskı Yapmanın En Önemli Şartı Ilk Satın Alımdan Önce Kullanım Maliyetlerine Bakmak Lazımdır.
Orijinal toner ankara Kartuşu Kullanarak Ekonomik Kopyalama Yapılması Söz Konusu Olmayacağından, Dolum Ve Muadil Ürünlerin Fiyatlarına Bakılarak, Hesaplı Baskı Yapabilen Ürünler Seçilmelidir.
Ancak Bu Bilgiler Yazıcıyı Bilen Firma Yerine Dolum Yada Muadil Kartuş Konusunda Uzmanlaşmış Bir Firmadan Öğrenmek Akıllıca Olacaktır.
En Ucuz Fiyatlı Dolum Yapılabilen Veya Muadil Toner Satılan Toner Kartuşu Seçilerek Bu Kartuşu Kullanan, Işinize En Çok Yarayacak Yazıcının Seçimi Yapılarak Satın Alınmalıdır.


Siyah Beyaz Baskı Yapan Printerler, Renklilere Göre Her Zaman Çok Daha Hesaplı Fiyatlarla Baskı Yapabilmektedir.
Işinize Yaramayacak Özellikleri Bulunan Ürünler Tercih Edilmemelidir.
Özellikler Arttıkça Arıza Olasılığı Artacaktır.


Uygun Biçimde Satın Aldığınız Yazıcınıza Işi Bilen Kaliteli Bir Firmada Tüketim Malzemesi Satın Alarak Kullandığınız Sürece, Kesinlikle En Ucuz Fiyatlara Kopyalama Yapabilirsiniz.
Yazıcı Kiraya Veren Firmaların Yaptıkları Başka Bir Işlem Yoktur.
Düzgün Sarf Malzemesi Kullanılan Printerlerin Iki Yıl Boyunca Sorun Çıkarması Neredeyse Imkansız Olduğundan, Sorunsuz Olarak Kullanabilirsiniz.


Uygun Maliyetli Yazıcı Tavsiyesi Konusunda Hiç Çekinmeden Firmamızı Arayarak Tavsiyeler Alabilirsiniz.


Ayrıca Fotokopi Özelliği Bulunan Kiralık Yazıcılarda Tarama Yaptığınızda Dahi Numaratör Çalıştığından, Kullanmadığınız Tonerin Parasını Ödediğinizi Unutmamalısınız.