Yoghurt Network'un geliştirdiği Comment Cleaners uygulaması sayesinde otomatik olarak spam (istenmeyen) yorumları silebiliyor. Bircok ulkede olduğu gibi ulkemizde de populer sosyal medya hesaplarının gonderilerine atılan “Takipe takip geri takip”, “En uygun ayakkabılar icin profilime uğrayın” gibi reklam ya da gereksiz yer kaplayan yorumlar artık bıkkınlık seviyesine ulaşmış durumda.
Yoghurt Network tarafından geliştirilen Comment Cleaners servisi ise bu bıkkınlığın cozulmesi icin otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızdaki gereksiz yorumları tespit ederek kaldırıyor.
Yuksek takipcili bireysel ya da kurumsal hesapları hedef alan Yoghurt Network, bu uygulamasıyla birlikte populer Facebook ve Instagram hesaplarındaki gereksiz yorumları kaldırarak o hesabı takip eden kişilerin sacma yorumlar gormeden daha iyi bir deneyim yaşamasına yardımcı oluyor.
Boylelikle şirketlerin sosyal medya uzmanları ya da bireylerin tek tek troll amaclı yorum atan, kufur eden ve reklam yapan kişilerin yorumları silmesine gerek kalmadan surekli aktif bir şekilde calışarak istenmeyen yorumları kaldırıyor.
Muhtemelen belli bir ucret karşılığında populer kurumsal ya da bireysel Facebook ve Instagram hesapları icin sunulan Comment Cleaners’a detaylı olarak bu bağlantıdan goz atabilirsiniz.