INFLOW Global Summit, her yıl dunyanın farklı yerlerinde duzenlenen ve sosyal medya fenomenlerini bir araya getiren etkinlik, bu yıl İstanbul'da yapılacak. Dunyada insanların hayatlarını etkileyen ve eğlencenin cağımızdaki en buyuk kaynaklarından biri olan sosyal medya fenomenleri, 15-24 Aralık 2017 tarihinde İstanbul The Ritz Carlton oteli başta olmak uzere ceşitli mekanlarda gercekleştirilecek.
Fotoğraf, video ve yazılarla dunya uzerinde milyonlarca insanın tercihlerine yardımcı olan icerik ureticileri ve sosyal medya fenomenleri, etkinlik suresince hem takipcilerinden hem de profesyonellerden bir cok kişiyle goruşme fırsatı yakalayacaklar. Etkinlik suresince paneller ve şirketten etkileyiciye (B2I) toplantılar gercekleştirilecek. Seyahat, moda, luks, gastronomi, anne-cocuk temalarıyla paylaşım yapan fenomenler etkinlik suresince farklı alt etkinlikler aracılığıyla sektorun lider isimleriyle goruşme fırsatı yakalayacaklar.
Ulkemizin tanıtımına onemli bir katkı sağlayacak olan bu etkinlik, İstanbul ayağının tamamlanmasının ardından tum katılımcılarıyla birlikte Kapadokya ziyaretinin ardından tamamlanacak.