Note serisinde yeni bir aşama olan Samsung Galaxy Note8, 18 Eylul’de Turkiye’de satışa sunuluyor.
Galaxy Note8’e on siparişle sahip olanları farklı surprizler bekliyor.
Samsung Electronics, buyuk işler yapmayı isteyenler icin tasarladığı yeni Galaxy Note8’i Turkiye’deki Note tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Yeni Galaxy Note 8’in perakende satışına 18 Eylul’den itibaren başlanacak. Tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 4.999 TL olacak. Galaxy Note8, Gece Siyahı, Orkide Grisi ve Altın Sarısı renklerinde satışa sunulacak.
Kavrayışı kolaylaştıran eşsiz tasarımı, kilitliyken bile bircok işlevi yerine getirebilen Sonsuz Ekranı ve yetenekleri artırılmış S Pen akıllı kalemi ile Galaxy Note8’in Note serisinde gercek anlamda yeni bir donem başlattığını soyleyen Samsung Electronics Turkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “Galaxy Note8, inovatif bir mobil deneyim yaşayarak buyuk işler yapmak isteyenler icin tasarlandı. Sadece donanım ozellikleriyle değil, sahip olduğu uygulamalarla da kullanıcılara hayal ettiklerinden cok daha fazlasını sunan Galaxy Note8, son kullanıcılarla birlikte, kurumların da beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Turk kullanıcılarının cok sevdiği Note serisinin bu en yetenekli uyesini en kısa zamanda bircok surprizle satışa sunacak olmaktan mutluluk duyuyoruz” acıklamasında bulundu.
On sipariş verenleri surprizler bekliyor
6.3 inc buyukluğunde Quad HD+ Super AMOLED ekrana sahip Samsun Galaxy Note 8, Sonsuz Ekranı ile etkileyici bir goruntu deneyimi sunuyor. Galaxy Note 8’in arka yuzunde bulunan geniş acı ve telefoto lenslerine sahip iki adet 12MP kameradan oluşan cift kamera ve Optik Goruntu Sabitleme ozelliği sayesinde kusursuz fotoğraflar cekmenize imkan tanırken, on yuzunde bulunan 8MP kamera da selfie deneyimini ust duzeye taşıyor.
Note serisini eşsiz kılan S Pen akıllı kalem ise Galaxy Note8 ile birlikte daha da gelişti ve farklı ozellikler kazandı. Daha ince uc ve artırılmış basınc hassasiyetine sahip yeni S Pen ile artık hareketli metinler yaratılabilecek. Ekran kapalıyken dahi 100 sayfaya kadar not tutabileceksiniz. S Pen Translate sayesinde de ceviri bir dokunuşla gercekleşecek.
Galaxy Note8 icin on sipariş alımına 24 Ağustos’tan itibaren Samsung Online Mağaza (http://shop.samsung.com/tr) ve perakende mağazaları ile mobil operatorler uzerinden başlanacak. 18 Eylul tarihine kadar Galaxy Note8 icin on sipariş veren kullanıcılar 500 TL değerindeki hediye ceki ile SamsungWA online aksesuar ve giyilebilir cihazlar mağazasından ((samsungwa.com.tr) tercih ettikleri urunleri satın alabilecekler. Surprizler 18 Eylul’den sonra da devam edecek.
Galaxy Note8’in Turkiye resmi satış tarihi olan 19 Eylul gununden itibaren 6 Ekim tarihine kadar ise Note8 satın alan kullanıcılar 300 TL’lik Samsung WA online mağazasında gecerli aksesuar cekine sahip olacaklar.