Battlefield V'in resmen yayınlanmasına artık sadece birkac ay kalmasıyla beraber EA, artık destek surecinin sonlarına yaklaşan Battlefield 1 icin ucretsiz icerik sunmaya devam ediyor. Battlefield 1'in şimdi de tam 4 DLC paketi iceren Premium Pass'ı ucretsiz oluyor.

Daha once Battlefield 1'i satın alan ancak Premium Pass'a sahip olmayan oyuncular, kullandıkları platformlara gore Origin, Playstation Store veya Microsoft Mağaza uzerinden Premium Pass'ı ucretsiz bir şekilde edinebilecekler. Normalde 50 dolara satılan paket, 11-18 Eylul tarihleri arasında ucretsiz olacak. Bu tarihlerde Premium Pass'ı kutuphanelerine ekleyen oyuncular sonrasında da pakete sahip olacaklar.

Premium Pass, Battlefield 1'in cıkışının ardından yayınlanan tum icerikleri kapsıyor. Bunların arasında They Shall Not Pass, In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse DLC paketleri yer alıyor. Premium Pass ile birlikte yepyeni haritalar, silahlar, operasyonlar ve yeni oyun modları sizleri bekliyor olacak.

Electronic Arts ayrıca bu hafta Battlefield V'in acık betasını da duzenliyor. Şu sıralar erken erişimde bulunan beta 6 Eylul TSİ 11.00 itibarıyla herkese acılacak. Betayı şu anda PC, PS4 ve Xbox One platformlarında on yukleyebilir başlama saatini bekleyebilirsiniz.