Samsung Electronics Turkiye, ulkemizdeki en buyuk mağazası icin İstanbul'un en gozde mekanlarından Bağdat Caddesi'ni secti. Ziyaretcilerin Samsung'un tum mobil urunlerini ve mobil urun ekosistemini ilk elden deneyimleyerek uzmanlardan bilgi alabilecekleri 1200 metrekare buyukluğundeki yeni mağazası alışılmışın dışında bir deneyim yaşatıyor. Yeni mağaza, ucretsiz kablosuz internet bağlantısı, kahve ikramı ve ziyaretcilerin serbestce vakit gecirebileceği calışma alanları ile misafirlerine teknoloji mağazalarından beklenmeyen bir deneyim sunuyor. 300 metrekarelik arka ofis alanında ise, mağaza calışanlarının konforu ve huzurlu calışmaları icin uygun ortam sağlanıyor.
Ucretsiz hosting: Bir aylık ucretsiz hosting fırsatını yakalayın!Samsung'un Mobil Ekosisteminin Ulaştığı Noktaya Şahit Olun

Samsung'un Bağdat Caddesi'ndeki Deneyim Mağazası, teknoloji severlerin buluşma noktası olacak şekilde tasarlandı. Yeni mağazada mobil cihazlar, mobil cihazlara ait aksesuarlar ve mobil cihazlarla entegre calışarak gunluk hayatı zenginleştiren TV'ler, akıllı ev ve ev eğlence sistemleri bulunuyor. Mağaza, dunyadaki en buyuk Samsung mağazalarından biri olması acısından da dikkat cekiyor.
Son Teknoloji Samsung Urunleriyle Akıllı Evler Hayat Buluyor
Yeni Deneyim Mağazasında Nesnelerin İnterneti teknolojisi ile birbiri ile iletişim kurabilen urunlerin sergilendiği Akıllı Ev bolumunde son teknoloji urunlerin ev hayatını ne kadar kolaylaştırdığı tecrube edilebiliyor. Ayrıca fotoğrafcılık, muzik, fitness, oyun ve 4 boyutlu Sanal Gerceklik temalarına sahip Deneyim Alanları sayesinde tuketiciler ilgi duydukları alanların Samsung teknolojileriyle nasıl bir donuşum gecirdiğine şahit oluyor.
Karnaval Atmosferinde Acılış

Bağdat Caddesi, yeni Deneyim Mağazası'nın ziyaretcileri ile buluşmasını kutlamak icin organize edilen eğlenceli aktivitelerle tam bir karnaval havasına burundu. Acılış etkinliğinde, dunyayı kasıp kavuran Fortnite oyunu ile bir turnuva da gercekleştirildi. Yuksek mobil oyun performansı sayesinde Galaxy Note9 ile en yuksek kalitede ve akıcı bir şekilde oynanabilen Fortnite oyununda en iyi olmayı başarabilen oyuncuya Galaxy Note9 hediye edildi.
Şehir hayatı ile bisiklet sporunu birleştiren Urban Riders'ın seanslarına katılan ziyaretciler ise bir yandan eğlenirken bir yandan da kac kalori yaktıklarını[1] Turkiye'de satışına yeni başlanan Galaxy Watch akıllı saatlerinden takip ettiler. Extreme Team ise "The School of Samba" gosterileriyle acılışı tam bir karnaval havasına cevirdi.
Tişort boyama da dÂhil olmak uzere eğlenceli bircok atolye calışması ile renklenen Samsung Bağdat Caddesi Deneyim Mağazası'nda gecenin kapanışı ise Uninvated Jazz Band'ın muhteşem konseri ile yapıldı.
Samsung'un en son teknoloji urunlerini gormek ve sıra dışı konsepte sahip yeni mağazasını deneyimlemek isteyenler Bağdat Caddesi No:338 adresindeki Samsung Deneyim Mağazası'nı ziyaret edebilirler.
Onceki HaberTrump'ın Apple'a Verdiği Ekonomik Tavsiye Guldurdu Sonraki HaberiPhone Etkinliğinde Gozden Kacanları Sıraladık!