Akıllı telefon dunyasının genc ve trendy markası Honor'un oyunculara yonelik geliştirdiği Honor Play, IFA 2018'de bir dizi odul kazandı. Honor'un ilk oyun cihazı amiral gemisi, GPU Turbo ve sıra dışı oyun deneyimleri icin AI destekli titreşim ve 6,3 inclik centik ekranı gibi akıllı oyun ozelliklerinden oturu beğenildi.
Ucretsiz hosting: Bir aylık ucretsiz hosting fırsatını yakalayın! Honor Play, IFA 2018'de, en ust duzey global sektor medyası tarafından dokuz kez odule layık gorulerek, Android Headlines, Digital Trends, Pocket-lint, T3, Ubergizmo, Gear Diary, Geek Spin, Talk Android ve Technobuffalo yayınları tarafından "En İyi IFA 2018" odulunu aldı. Android Headlines, Honor Play'in ustun performansını ve etkileyici fiyatını takdir ederken, Digital Trends grafik kalitesini ve akıllı AI kameralarını beğendi. Pocket-lint, GPU Turbo tarafından sağlanan grafik performansı ve inanılmaz fiyat/performans değeri icin Honor Play'i ovdu.
T3, performans hızını, 6,3 inc FHD + ekranını ve oyun merkezli donanım ve yazılımını odullendirdi. Mobil oyun cihazı, Ubergizmo tarafından Kirin 970 işlemci ile GPU Turbo sayesinde rekabetci bir fiyatı olağanustu bir performansla sunduğu icin ovguyle takdir edildi. Gear Diary, oyuncuların olağanustu tasarımı icin Honor Play'in Oyuncu Surumu'nu satın almasını tavsiye ederken Geek Spin, olağanustu performansı, cok yonlu ozellikleri ve uygun fiyatıyla Honor Play'i ovdu. Talk Android ve Technobuffalo da Honor Play'in ustun performansını beğendi ve Honor Play'i "Best of IFA 2018" odulune layık gordu.
Honor Play, IFA odullerinin yanı sıra, en ust duzey sektor medyasından "Dijital Trendler Onerilen Urun", "Uzman Goruşuyle Onerilir", Pocket-lint'in "Editor'un Secimi", T3'un "En İyi Oyun Telefonu", "Teknoloji Uzmanı Oneriyor" ve "Guvenilir Goruşle Onerilir" başlıklı altı editor tavsiyesini aldı.
Honor Play'in lansmanı, genclere benzersiz bir oyun performansı ve 7/24 "Kesintisiz" eğlence deneyimi sunuyor. IFA 2018'deki global lansman, oyunculara ve sıradan kullanıcılara endustri lideri iki akıllı telefon teknolojisini tanıttı: Honor'un GPU Turbo, grafik işleme ve hesaplama verimliliğini ve gelişmiş AI kamera teknolojisi.
Honor Dunya başkanı George Zhao, "Medyanın ve pazarın guclu desteğinden gurur duyuyoruz. Honor Play, genclere akıllı telefonlarından bekledikleri kesintisiz oyun ve eğlence deneyimi sunuyor. Bu destek, Honor Play'in sektorun beklediği "Oyun Zamanı"nın olduğunu doğruladı" dedi.
Bu 30 Ağustos'ta Berlin'de tanıtılan Honor Play, "yıldırım hızlı" grafik işleme ozelliği ve guc tuketimi icin genc oyuncuların taleplerini karşılayan, cığır acan grafik işleme teknolojisi GPU Turbo ile tasarlanmış bir orta sınıf performans telefonu. Honor Play ayrıca, %89 gibi olağanustu bir ekran-govde oranı ve en az 4.5 saat oyun destekleyen buyuk 3.750mAh pil ile buyuk bir 6.3 inc FullView ekrana sahip. Honor Play, global lansmanın ardından eylul ayında Turkiye'de satışa sunuluyor olacak.
Onceki HaberTurkiye'nin İlk Mi Store'u Vadi İstanbul'da! Sonraki HaberYeni Bir Galaxy, 11 Ekim'de Geliyor!