İnovatif ve erişilebilir tasarım anlayışı ile akıllı telefondan televizyona, notebooktan drone'a, bisikletten scooter'a kadar farklı urun ceşitleri ile teknoloji ekosistemine yon veren Cinli teknoloji devi Xiaomi'nin urunleri, EVOFONE farkıyla ilk yetkili Mi Store'da tuketiciler ile buluşacak.
Ucretsiz hosting: Bir aylık ucretsiz hosting fırsatını yakalayın! EVOFONE'dan teknoloji sektoru icin cok onemli adım
Muşterilerine proaktif bir anlayışla, muşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet veren ve dunyanın onde gelen teknoloji markalarının urunlerini ithal ederek Turk tuketicileri ile buluşturan EVOFONE, yetkili distributoru olduğu Xiaomi'nin Turkiye'deki ilk resmi mağazasını acıyor.
16 Eylul Pazar gunu 13.00'te VADİSTANBUL AVM'nin ikinci katında acılacak olan yetkili Mi Store'da Xiaomi'nin 160'tan fazla urun seceneği tuketicilerin beğenisine sunulacak. Xiaomi'nin yonetim ekibinde yer alan Cinli yoneticiler de Xiaomi urunleri ile ilgili tuketicilere bilgi verecekler.
Yetkili Mi Store'dan 1.000 kişiye Mi Tişort hediyesi

Acılış gununde pek cok surpriz de yetkili Mi Store ziyaretcilerini bekliyor olacak. Yetkili Mi Store'dan 1000 kişiye Mi Tişort hediye edilirken acılış oncesinde kendilerinin fotoğrafını cekip #mistoreistanbul ve #EVOFONE etiketleri ile paylaşan ve bunu imza duvarında gosteren ziyaretcilere Mi markalı surpriz hediyelerin yanı sıra ralli heyecanıyla dolu Taxi Drive kazanma hakkı tanınacak.
Acılışa ozel indirim secenekleri
Yetkili Mi Store'un ilk ziyaretcileri, farklı urun gruplarında yuzde 15, yuzde 20 ve yuzde 30 gibi indirim fırsatlarından da yararlanabilecek. Ayrıca acılışa farklı hediyeler de ziyaretciler ile buluşturulacak.
Yetkili Mi Store acılışı ile birlikte Xiaomi'nin amiral gemisi Mi 8 akıllı telefonlar satışa sunulacak
Xiaomi'nin Turk tuketiciler tarafından en cok merak edilen akıllı telefonlarından ve Xiaomi'nin 2018 amiral gemisi Mi 8 de yetkili Mi Store acılışı ile birlikte satışa sunulacak.
Yapay zeka ozellikli cift kamerası, 1.4um cozunurluğu, 20MP on kamerası, IR Yuz ile kilit acma seceneği, AIE 845 ozellikli Qualcomm Snapdragon TM 845 Amiral gemisi işlemcisi, cift frekanslı GPS ozelliği, yuksek doğrulukta navigasyon desteği ve 6,21" AMOLED Surekli Acık Tam Ekranı ile dikkat ceken Mi 8, yetkili Mi Store'da tuketicilerin beğenisine sunulacak.
Xiaomi Pocophone F1 de ilk yetkili Mi Store'da sergilenecek
Ayrıca Xiaomi'nin cokca merak edilen bir diğer akıllı telefonu Xiaomi Pocophone F1 de VADİSTANBUL'daki yetkili Mi Store'da sergilenecek. Gelecek donemde satışa sunulacak olan Pocophone'u inceleyebilecek olan ziyaretciler, merak ettikleri tum soruları uzmanlara yoneltebilecek.
Xiaomi'nin yeni urunleri dunya ile aynı anda Turkiye'de olacak
Ulkemizin ilk yetkili Mi Store'u, Xiaomi'nin merakla beklenen tum urunlerinin dunya ile aynı anda Turkiye'de olmasını da sağlayacak.
Xiaomi'nin Turkiye'deki yetkili distributoru EVOFONE, daha fazla kişinin Xiaomi urunlerine ulaşabilmesi icin yeni yetkili Mi Store yatırımları yapmaya ve Xiaomi'nin ulkemizdeki pazar payının katlanarak artmasını sağlamaya onumuzdeki donemde de devam edecek.
Onceki HaberXperia XZ3 On Siparişi, Oyun Hediyesiyle Geliyor! Sonraki HaberHonor Play IFA 2018'den 9 Odulle Dondu