Telefonumuzun duvar kağıdı, bizi her sabah uyandığımızda karşılayan, o gunku modumuzun belirlenmesinde etkin rol oynayan yegane şeydir. Yaz ayları, bir kuşun kanat cırpışı gibi, geldi gecti, sonbahar kapıya dayandı. Sonbaharda yoğunlukla goreceğimiz turuncu, kırmızı ve sarı yoğunluklu renkler ise goz alıcı bicimde. Her mevsimde, mevsime uygun duvar kağıtlarını secerek telefonunuzda kullanıyorsanız bu haberimiz tam size gore.
Beğendiğiniz duvar kağıdını edinmek icin altında bulunan linklerden cihazınıza uygun olana tıklayıp, fotoğrafı kaydetmeniz ve sonrasında ana ekran ve/veya kilit ekranı icin duvar kağıdını ayarlamanız yeterli olacaktır. Hatırlatalım ki, eğer bir iPhone'a veya bir iPad'e sahip değilseniz yine de kendi telefonunuzda bu duvar kağıtlarını -kenarlardan biraz kalite kaybı yaşayarak- kullanabilirsiniz.

İndirmek icin buraya tıklayınız: iPhone - iPad

İndirmek icin buraya tıklayınız: iPhone - iPad

İndirmek icin buraya tıklayınız: iPhone

İndirmek icin buraya tıklayınız: iPhone

İndirmek icin buraya tıklayınız: iPhone
Sarı, kırmızı ve turuncu temalı bu duvar kağıtlarının, sonbahar aylarında telefonunuza cok yakışacağını duşunmekteyiz. En beğendiğiniz duvar kağıdını yorumlarda belirterek bizimle paylaşabilirsiniz.
Kaynak : https://www.idownloadblog.com/2018/10/07/autumn-wallpapers-iphone-ipad/