Normal bir arabadan kargo ucağına kadar her şeyi kullanırım diyenler icin 5 adet simulasyon oyununu topladık. Savaş Pilotu Simulatoru 3B
İsterseniz bir planor isterseniz de bir savaş ucağı kullanabileceğiniz bu oyun sayesinde saatleriniz de sizinle birlikte ucup gidecek. Standart serbest oyun modunda havacılık becerilerinizi test edebilir ya da pek cok gorevden birini alabilirsiniz: Gorevler turist taşımadan yangın sondurmeye veya calıntı ucak takibine kadar cok farklı hedeflere sahip.

Savaş Pilotu Simulatoru 3BİNDİR Dr. Driving 2
Dr. Driving’in engellerle dolu yolları, lastik yakmaktan paralel parka kadar arac sahibi olmanın eğlenceli ve can sıkıcı tum yonleriyle herkesin keyifli zaman gecirmesini sağlıyor. Rastgele parca oluşturma sistemi biraz sacma gorunse de kısa, zorlayıcı seviyeleri gecmeye calışırken kendinizi oyuna kaptırmış olarak bulacaksınız.

Dr. Driving 2İNDİR Traffic Rider
Kaliteli grafikleri ve ceşitli oyun modlarıyla trafikte olmaktan keyif alacaksınız. Hızlı hareket eden kamyonlar ve otomobillerin arasında makas atarken daha hızlı ve daha guzel motorları kazanmaya calışacaksınız. Ayrıca saatin nasıl gectiğini anlamamanız dışında hicbir tehlikesi de bulunmuyor.

Traffic RiderİNDİR Ultimate Car Driving Simulator
Bu simulasyon oyunu diğerlerine nazaran daha az gercekci olsa da size cılgınca araba kullanma fırsatı sunuyor. Oyun icindeki buyuk şehire gidip buradaki cok sayıda gorevi yerine getirmek icin iki moddan birini secebilirsiniz.

Ultimate Car Driving SimulatorİNDİR Farming Simulator 18
Traktorun uzerine ilk cıktığınız andan itibaren toprağı işleme ve hasat toplamanın verdiği farklı huzuru hissedeceksiniz. Oyun 20 sayfadan fazla bir kılavuza sahip. Başlarda bu kılavuza sık sık bakmak zorunda kalmak bunaltıcı gelse de bu durum, sevgiyle buyuttuğunuz ilk şeker pancarı hasadını taşımanın vereceği mutluluğu bozmayacaktır.

Farming Simulator 18İNDİR Kaynak : https://play.google.com/store/apps/topic?id=editorial_vehicle_simulation_games_tr