Xiaomi'nin giriş seviyesi serisi Redmi, yeni bir kimliğe burunuyor. Cinli teknoloji firması, bugun yaptığı duyuruyla Redmi'nin Xiaomi'nin bir alt markası haline geleceğini soyledi.
İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır? Firma, Cince web sitesinde 10 Ocak'ta yapacağı bir etkinliğin de tanıtımını paylaştı. Gorsele bakarak etkinlikte ne duyurulacağını soylemek zor ancak Redmi logosunun golgesinde 4800 sayısını goruyoruz. Bu sayı, bazı soylentilere gore Xiaomi'nin 48 megapiksel kameralı bir telefon tanıtabileceğini soyluyor.
Xiamoi'nin başkanı Lin Bin, Aralık 2018'de 48 MP'lik bir telefon uretmeyi planladıklarını, bu telefonu Ocak 2019'da piyasaya surebileceklerini soylemişti. Yani tanıtım gorselindeki golge, gercekten de megapiksel sayısını gosteriyor olabilir. Sayının pil kapasitesinden ipucu veriyor olma ihtimali de var. Redmi serisi, yuksek pil kapasiteleriyle tanınıyorlar. Orneğin Redmi Note 5, 4.000mAh pil ile gelirken Redmi 3S Prime'da 3.100mAh kapasiteli bir pil kullanılıyor.
Tum detayları oğrenebilmek icin onumuzdeki hafta yapılacak resmi duyuruyu beklememiz gerekecek.
Onceki HaberHuawei Mate 30 Pro'a 5 Kamera mı Olacak? Sonraki HaberCin, Ay'ın Karanlık Yuzu'ne İnmeyi Başardı