Instagram hesabınız yeterince "beğenme" almıyorsa bunun nedeni, akılları celecek renkleri uyum icinde kullanmamanız olabilir mi? Yeni web uygulaması Year of Colour, son 12 ayda (veya sizin belirleyeceğiniz bir aralıkta) paylaştığınız fotoğrafları alarak, bir kabarcık diyagramı oluşturuyor.
İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır? Denemek icin siteyi ziyaret edebilir ve Instagram hesabınızla oturum acabilirsiniz. İstenen erişim izinleri sizin icin sorun teşkil etmiyorsa, devam edin ve eposta adresinizi girin. Oluşturulan rapor, eposta adresinize gonderilecek.
Year of Colour, en cok beğenilen fotoğraflarınızın renk tonlarını belirleyerek, bunu temel alan bir diyagram oluşturuyor. Diyagramda gorunen bir dairenin buyukluğu, rengin daha cok kullanıldığını gosteriyor. Amac, renkleri daha uyum icinde olan bir akış oluşturmanıza yardımcı olmak ve nihayetinde daha cok beğenme almanızı kolaylaştırmak.
Uygulama, daireleri parlaklık, renk doygunluğu, zaman ve populerlik gibi faktorlere gore yeniden sıralamanıza izin veriyor. Sonuclardan memnun olduğunuzda diyagramı Instagram'da paylaşabiliyorsunuz (tabi telefon kullanıyorsanız). Başkalarının Instagram hesaplarının diyagramını oluşturmanıza izin verilmiyor. Sanırız gizlilik acısından bu iyi bir tercih.
Onceki HaberGalaxy S10'dan İlk Gercek Fotoğraf Sızdı Sonraki HaberHuawei Mate 30 Pro'a 5 Kamera mı Olacak?