WiFi pazarında tuketicilerin gereksinimine uygun cok ceşitli urunler sunan TP-Link, 802.11N standardında en guclu yonlendirici modelini Turkiye'de satışa sundu. 450Mbps kablosuz hıza sahip olan TL-WR941HP, buyuk ve guclu antenleri ile dikkat cekiyor. Bu sayede geniş evlerde her noktada guclu bir WiFi ağı oluşturan urun, aynı zamanda uc farklı modu ile 'hepsi bir arada' ağ cozumu.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri TL-WR941HP, yuksek alıcı gucune sahip uc adet anteni ile uzun mesafelerde daha guclu ağ oluşturuyor. 9 dBi gucundeki harici antenleri ile evin her noktasında stabil bir WiFi bağlantısı sağlıyor. Urunde yer alan bağımsız super guclu amplifikatorler, 1000 mw'ye kadar cok yuksek guc cıkışı yapıyor. Normal bir yonlendiriciye kıyasla beş kat daha fazla iletim gucu anlamına gelen bu hız, WiFi sinyallerinin duvar ve diğer engellerden etkilenmeyecek kadar guclu olmasını sağlıyor. Bu guclu antenler ile yonlendiricinin kapsama alanı acık alanda 929 m2'ye kadar ulaşabiliyor.
TP-Link'in yeni yonlendiricisi guclu WiFi kapsama alanı ozelliğinin yanında birden fazla moda sahip. Bir evin WiFi konusundaki gereksinimlerini tek bir kutu ile karşılayan 'hepsi bir arada' bir ağ cozumu olan TL-WR941HP'de yonlendirici (router) modunun yanı sıra menzil genişletici (range extender) ve erişim noktası (access point) modları da bulunuyor. Bu farklı işlevleri sayesinde cok sayıda cihazın WiFi'a bağlandığı geniş evlerin ağ konusundaki ihtiyaclarını rahatlıkla karşılayabiliyor.
TL-WR941HP, TP-Link'in iOS ve Android destekli Tether uygulaması sayesinde hem kolay kuruluyor hem de akıllı telefonlarda rahatlıkla yonetilebiliyor. Tam bir fiyat/performans ağ cozumu olan urunun tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 76 USD olarak acıklanıyor.
Onceki HaberApple'ın Toplantısında Başarısızlık Sozu Gecmedi Sonraki HaberHuawei Akademi Gencleri Geleceğe Hazırlıyor