Kesintisiz ve guvenilir bir Wi-Fi, artık bir ihtiyac olmaktan cıkarak neredeyse bir hayat standardı oldu. Sadece işletmeler değil bireyler; ozelikle yeni nesil, Wi-Fi olmadan bir hayat duşunemiyor. İnternet ve teknoloji ile butunleşen Z Kuşağının ihtiyac ve beklentilerine uygun olarak tasarlanan Uc bantlı Ev Wi-Fi Mesh Sistemi Multy U, stil ve teknolojiyi bir arada sunuyor. Dinamik bir tasarıma sahip olan urun, sınırların otesinde 3 bant Wi-Fi deneyimi yaşatıyor.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Geleneksel kablosuz menzil genişleticiler, evlerde ekstra kapsama alanı sağlayabiliyor. Ancak kablosuz internet erişimi evin her noktasında aynı hızda olmayabiliyor. Geniş kapsama alanı icin tercihinizi menzil genişleticilerden yana kullandığınızda mesafe artıkca performans duşukluğu sorunu yaşayabiliyorsunuz. Evlerde ultra yuksek hızda, guvenilir Wi-Fi kapsama alanı sağlamak icin tasarlanmış olan Multy U Mesh Wi-Fi sistemi; 557 metre kareye kadar kapsama alanında eşit hızda performans vadediyor.
Altı entegre anteni bulunan ve 2100 Mbps veri erişim hızına sahip olan (*2,4 GHz'de 300 Mbps *5 GHz'de 2x 866 Mbps) Mult U, evlerde 128 cihazı Wi-Fi ağına dahil edebiliyor. Multy U, maksimum performans ve guvenilirlik sağlamak icin 2.4 GHz ve 5 GHz bantlarındaki tum bant genişliğini ağa bağlı cihazların kullanımına tahsis edebiliyor. Akıllı telefon aplikasyon desteği ile ağınızı 7 / 24 her yerden yonetme imkanı sunan cihaz sayesinde;ebeveyn kontrolu, misafir ağı oluşturma, Alexa ses kontrolu gibi işlemler, cep telefonları uzerinden kolaylıkla yonetebiliyor.
Minimalist tasarım

Multy ile mesh teknolojisini kurumların hizmetine sunduklarını belirten Zyxel Marka ve Pazarlama Muduru Ozden Aliyagic Uyar, Multy X ile cok katlı buyuk evlerdeki kullanıcıların hayatını kolaylaştırdıklarını hatırlatıyor. Uyar sozlerini şoyle surduruyor: "Ar-Ge ekibimiz daha kucuk olcekli tek katlı evlere ozel yeni bir urun geliştirdi. Ozelikle genc neslin taleplerine yonelik olarak tasarlanan Multy U, Z kuşağı kadar dinamik ve sıra dışı. Yeni nesil, hız ve tasarıma daha fazla onem veriyor. Multy U da minimalist tasarımı ile dikkat cekiyor."
Kucuk bir paketteki buyuk guc
Multy U'nun kompakt yapısı hemen fark ediliyor. 310 gram ağırlığında, 12.3 x 12.3 cm boyutlarında olan urunun kalınlığı ise sadece 3 cm. Bu olculerle piyasadaki en kucuk uc bantlı ağ cozumu unvanına sahip olan Multy U; porseleni andıran puruzsuz gorunumu ile şıklıktan odun vermiyor ve ev dekorasyonuna mukemmel uyum sağlıyor.
Tarzına uygun; senin kadar dinamik
Multy U; ev ağı yaşam tarzınıza stiliyle bir kişilik katıyor. Urun, koşeleri yuvarlatılmış tasarım ve on yuzundeki "X" şeklindeki renkli ışıklı gosterge gibi estetik guzellikleri ile de goz dolduruyor. Multy U'nın fonksiyonel zarif deri kayışı, daha iyi Wi-Fi performansı elde etmek icin yukseltilmiş bir pozisyonda asma seceneği sunuyor. Manyetik stand ozelliği de bulunan Multy U'yu masaya dikey olarak yerleştirebildiğiniz gibi tercihinize gore duvara da asabiliyorsunuz. Kurulumu son derece kolay olan urun, montaj icin herhangi bir alete ihtiyac duymuyor.
Onceki HaberFacebook'tan Mesaj Geri Alma Ozelliği Sonraki HaberGalaxy S10'un Tasarımı Videoda Gorundu