WiFi urunleri pazarında acık ara dunya lideri olan TP-Link, Mesh teknolojili ev WiFi sistemi olan Deco modellerinde indirim kampanyası başlattı. Şubat ayı boyunca teknoloji marketleri ve online alışveriş sitelerinde Deco M5, Deco P7 ve Deco M9+ modellerinde yuzde 30'a varan fiyat indirimi yapılıyor. Ustelik Deco M5 ve M9+ modellerinin uclu paketlerinden satın alanlar Turkiye genelinde ucretsiz kurulum hizmetinden de yararlanabilecekler.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Geniş ve katlı evlerde her noktadan WiFi'a erişim ve aynı anda birden fazla cihazın WiFi'a bağlanması sorun olabiliyor. Bu soruna cozum sağlamak amacıyla geliştirilen TP-Link Deco Ev WiFi Sistemleri, kesintisiz kablosuz internet sunuyor. Bu tip evlerde birden cok ve farklı ağ urunu yerine Deco sistemleri ile kolayca ve Mesh teknolojisinin sağladığı avantajla her katta ve evin her bolumunde guclu ve kesintisiz WiFi ağı kurulabiliyor. Kurulumu ve yonetimi cok kolay olan bu sistemler, guvenliği de icinde barındırıyor. 100 kadar cihazı ağa sorunsuzca bağlama desteği sunan Deco cozumleri, istendiğinde yeni birimler eklenerek gelişebilen bir sistem. Orneğin, cok katlı, geniş alana yayılmış bir evde 10 adet Deco urunu kurulabiliyor ve daha sonra gereksinime gore yeni Deco'ları sisteme dahil etmek mumkun oluyor.
Kampanya kapsamında Deco'nun ikili ve uclu paketleri yer alıyor. Deco M5 modelinin uclu paketi, Deco P7 ve Deco M9+ modellerinin ise hem ikili hem uclu paketlerinde indirim uygulanıyor. 1-28 Şubat 2019 tarihleri arasında gecerli olan indirim kampanyasındaki Deco urunlerine teknoloji marketleri ve online alışveriş sitelerinden ulaşılabilir.
Onceki HaberSamsung Galaxy Sport'un ilk goruntuleri sızdı Sonraki HaberSiber Guvenlik Endişesi Alışverişe Engel!