Galaxy S10e'nin ilginc isimli "Canary Yellow" renk seceneğinin goruntusu, internete sızdı.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri "Canary Yellow" Galaxy S10eGorsel: mysmartprice Mysmartprice'ın paylaştığı cizimlerde "kanarya sarısı" Galaxy S10e'yi goruyoruz. Galaxy S10e'nin uygun fiyatlı, amiral gemisi modelin bir miktar kırpılmış surumu olacağını muhtemelen biliyorsunuzdur. Yeni sızan cizimler, Galaxy S10'e'nin delikli on yuz tasarımıyla, yani Infinity-O ekranla geleceğini soyluyor. Cizimde parmak izi sensorune rastlamıyoruz ancak sızıntıya gore bu sensor, yan taraftaki guc duğmesine dahil edilmiş durumda.
Cizimin en ilginc tarafı, tercih edilen renk olsa gerek. Ureticiler coğu zaman parlak veya vurgulu renklerden kacınıyor, daha yumuşak tonları tercih ediyorlar. Sarı renk seceneği bulunan iPhone XR bu konuda tabi ki bir istisna. Galaxy S10e'nin Canary Yellow'un yanında bir de Prism Black, yeşil ve beyaz renk secenekleriyle geleceği, daha sonra bir mavi seceneğinin sunulacağı soyleniyor.
Raporlara gore Galaxy S10e, yalnızca bir boyut seceneğiyle satışa sunulacak. Buna gore telefon 6GB RAM ve 128GB RAM ile gelecek. Samsung'un MWC 2019 oncesindeki etkinliği 20 Şubat'ta gercekleşecek. Etkinliği canlı olarak CHIP Online uzerinden takip edebileceksiniz.
Onceki Haber2 yeni Chromebase Daha Geldi! İşte Ozellikleri! Sonraki Haber37 Muhteşem Doğa Duvar Kağıdı