İlk modeliyle 2017 yılında gorenleri şaşırtan Essential Phone, namıdiğer Essential PH-1, ilk centikli akıllı telefon olmuştu. Zira iPhone X, ondan yaklaşık 4 ay kadar sonra tanıtılmıştı. Bu hareketiyle gorenleri şaşırtan Essential, gorunen o ki yeni modelde bizleri pek de şaşırtmayacak.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Bilindiği gibi Android'in kurucu ortağı Andy Rubin'in yine kurucu ortağı olduğu Essential, bir suredir sessizliğini koruyor. Fakat anlaşılan şirket bu sure zarfında boş durmamış ve yeni modeli uzerinde calışmış. Yeni modelin adının şimdilik Essential PH-2 mi yoksa Essential Phone 2 şeklinde mi tanıtılacağı hakkında bir bilgi yok. Fakat nasıl bir telefon gorebileceğimiz konusunda fikir sahibiyiz.
Gelen raporlara gore Essential Phone 2'de, ekranda bu defa delik goreceğiz. Kamera ve sensoru bu delik uzerine yerleştirecek olan Essential, ayrıca yine ekrana gomulu bir parmak izi sensorune de yer verecek. Yani Essential, bu defa kullanıcıları şaşırtmayacak; zira bu hamleleri diğer markalardan şimdiye kadar gorduk. Fakat yine de belki Essential bizleri farklı ozelliklerle şaşırtır; kim bilir?
İLGİLİ HABER Nokia 9 PureView boyle olacak! Onceki HaberGalaxy S10e, Galaxy S8'in Hatasını Tekrarlayabilir Sonraki HaberNVIDIA, GeForce RTX'leri Turkiye'de Tanıttı