Samsung, kısa bir sure icinde yeni amiral gemisi Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus'ı tanıtacak. Yeni telefonların hem tasarımları hem ozellikleri zaten hemen hemen tum detaylarıyla sızmış durumda. Galaxy S10'lar hakkında tum bilgileri de sizlere zaten uzunca bir suredir aktarıyoruz. Artık telefonun tanıtılmasını bekliyoruz. Mobil Dunya Kongresi'nde de goreceğimiz Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus hakkında tum bilgileri de sizlere fuar başladığında aktaracağız. Ancak bilindiği gibi Galaxy S10 yalnız gelmeyecek, yanında bir kulaklık da getirecek. Adı ise Galaxy Buds.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Evet, 20 Şubat tarihinde Amerika'da San Francisco'da tanıtılacak olan Galaxy S10, yanında yeni kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds'ı da getirecek. Gelen bilgilere gore, kablosuz ters şarj ozelliğine sahip olacak olan Galaxy S10, bu yolla Galaxy Buds'ı şarj edebilecek. Bilindiği gibi kablosuz ters şarj ozelliğini ilk kez Huawei Mate 20 Pro'da gormuştuk. Gorunuşe gore Samsung, Huawei'nin bu ozelliğinden bir hayli etkilenmiş.
Ortaya cıkan gorsele gore beyaz renkli bir kasa icinde beyaz rengiyle gelecek olan Galaxy Buds, fiyatıyla ise şimdilik 149 Euro olarak biliniyor. Galaxy Buds'ı muhtemelen ulkemizde de goreceğiz. Ne kadar fiyatla gelecek ve Galaxy S10 ile bir bundle seceneği olacak mı, bunu bekleyip goreceğiz.
Onceki HaberHic Eskimeyen 6 Efsane Yazılım