Samsung'un bu sene uc yeni Galaxy A telefonu tanıtacağı, gecen hafta ortaya cıkmıştı. Hindistan'da ise bu uc telefondan sonra altı yeni Galaxy A serisi telefonun tanıtılması bekleniyor. Bu altı telefondan Android One ile gelecek olan bir modelin detayları, Geekbench'te gorundu.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Geekbench'in cevrimici veritabanında gorunen bilgilere gore SM-A260F, Android 8.1 Oreo ile gelecek ve gayet mutevazi bir donanım sunacak. 1GB RAM'e sahip cihaz, Exynos 7870 yonga setini kullanacak. Telefonun Android Pie yerine Android Oreo 8.1 ile calışması ise hayal kırıklığı. Bu bilgi, telefonun diğer 2019 Galaxy A telefonlarından once gelebileceğinin bir işareti olabilir. Diğer tum Galaxy A telefonları, Android Pie ile goruntulenmişti.
SM-A260F'nin ne zaman satışa sunulacağına dair bir bilgi şimdilik yok. Tek bildiğimiz, tanıtımın yakın olduğu ve ilk satışa sunulduğu yerin Hindistan olabileceği.
Onceki HaberApple İki Faktorlu Kimlik Doğrulamayı Şart Koştu Sonraki HaberChrome OS Sanal Masaustu Ozelliğine Kavuşabilir