Apple, Apple Music'in Android surumu icin yeni bir guncelleme yayınladı. Beta test sureci gectiğimiz ayın başında başlatılan guncelleme, Cupertinolu teknoloji devinin rakip platformda kendi muzik uygulamasını yayınlamasının birkac yıl ardından yayınlanmış oldu.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Apple Music'in en yeni Android surumu Google Play uzerinde indirmeye acıldı ve guncelleme, uygulama surumunu 2.7.0 surum numarasına yukseltiyor. Uygulama, nihayet Android tabletler icin destek getirirken aynı zamanda uygulama icin hata duzeltmeleri ve performans iyileştirmelerini de beraberinde geitiriyor.
Apple Music'in getirdiği tablet desteği, teknoloji devinin dort yılını almış olsa da servis icin oldukca iyi bir gelişme. Yine de servisin Android kullanıcıları arasında Spotify gibi cok daha populer muzik servislerine karşı popularite kazanıp kazanmayacağı ise bir merak konusu.
Buna ek olarak Apple Music uygulaması, Play Store uzerinde iyi bir skora da sahip değil. Coğu kullanıcı uygulamanın iOS surumune kıyasla oldukca kotu bir durumda olan kullanım deneyiminden şikayetci. Ne olursa olsun, Apple Music'in Android dunyasında diğer muzik servislerine karşı nasıl bir rekabet icerisinde olacağı sorusu merak uyandırmaya devam ediyor.
Onceki HaberSamsung Şarj Cihazları Parlaklığını Kaybedecek Sonraki HaberVolkswagen'den EV batarya atılımı...