Buyuk ve seksi goğuslerim olsun isteyen; ama ameliyattan cekinen yada yeterli maddi imkanı olmayan kadınlar; artık herşeyin bir kolayı var: Şimdikinden biraz daha buyuk goğusler hedefliyorsanız; silikonlu sutyenler bu amaca hizmet edebilecek ceşitlilikte.. Askılı, askısız, yapıştırmalı, dikişsiz, iz yapmayan..vs. Artık tum ic camaşırı ureticilerinin kolleksiyonlarında ihtiyacınız olan turde bir sutyen bulmanız mumkun. Goğus Buyutmek icin Bitkisel Cozumler, haplar; Artık goğus dokularını geliştirmek icin ozel formule edilmiş doğal ve bitkisel yontemler var.
Damiana: Ozellikle afrodizyak olarak tanınır. Gunumuzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en onemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gosterir.

Oğul otu: Anti mikrobik ozelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını cozer.
Aslan kuyruğu: Cayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.
Bostan otu: Cok eski yıllarda sarılık, bobrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.
Testere palmiyesi: Cok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık icin kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.
Yam koku: Meksika’da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri buyutur.
Kara hindiba: En onemli etkisi karaciğer uzerinedir. Safra akışını duzenler. Hindistan’da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa’da salata şeklinde tuketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaclara, operatif mudahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, guzel goğuslere sahip olmak icin ideal bir yontemdir. Kapsullerinden 6 ay suresince gunde 2 kez 3′er kapsul alınır. Etkiyi artırmak icin kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta sureyle alınmalıdır.
Etiket goğus buyutmek icin yapılması gerekenler Şifalı Bitkiler vucut kaslarini buyuten yiyecekler bitkisel kosmetik kirisik acma avakada gogus buyutmek icin dogal yollar rezene cayinin goguslere faydasi Melek otu faydası Oğul otu faydası Huzursuzluk ve korkuya faydası olan bitkiler Bostan otu faydası Testere palmiyesi prostat kısırlık tedavisinde Testere palmiyesi erkeklerde kısırlık caresi Kara hindiba karaciğer hastalıkları goğu buyuten yontemler Yam kokunun faydaları Testere palmiyesi