Oldukca etili olan Diode epilasyon lazeri ile , istenmeyen tuylerde cabuk ve kesin sonuclar alınabilmektedir. Lazer kıl kokune uygulandığında etkin ve daha uzun sureli epilasyon sağlanmaktadır. FDA onaylı bu lazer , geniş alanları hızlı bir şekilde tedavi eder .
Light Sheer Diode sadece epilasyon amacı ile geliştirilmiş ve etkinliği FDA tarafından onayınmış bir lazerdir. Light Sheer Diode , kısa bir surede yuzlerce kıl folikulunu yok edebilecek teknik kapasiteye sahip bir cihaz olduğundan epilasyon seanslarınız hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.
Vucudun tum bolgelerine uygulanabilen bu yontem ile cihazın başlığında bulunan aktif soğutucu safir ucu sayesinde epilasyon sırası ve sonrasında hissedilebilecek rahatsızlıklar en aza indirilmekte ve dokuya zarar vermeden kıl koku tahrip edilmektedir.
Light Sheer Diode lazer epilasyon uygulamalarında cilt renginin acık , kıl kokunun kalın ve koyu renkli olması avantajdır. Uygulama sırasında tuylerin kısaltılmış olması gerekmektedir. Epilasyon seanslar şeklinde yapılmaktadır. Seans sayısı uygulama yapılacak bolge , tuy yapısı ve kişinin cilt rengine gore belirlenmektedir.
Etiket Light Sheer Diode Lazer Epilasyon Light Sheer Diode Lazer Epilasyon Nedir Light Sheer Diode Lazer Epilasyon fiyatları Light Sheer Diode Lazer Epilasyon doktorları lazer epilasyon hangi bolgelere uygulanır ?