....


Size bir iyi, bir de daha iyi iki haberimiz var hanımlar. Teknoloji anti-aging alanındaki gelişmelerini inanılmaz boyutlara getirdi. En guzeli de bunları alışık olduğumuz kozmetik marketlerin raflarında bulmaya cok az kaldı! Artık yaşlanınca nasıl goruneceğinizi gosteren programlar indirmenize gerek yok!

Şu an biz size bu gelişmeleri anlatırken bile onlarca deney olumlu sonuclarla raporlanıyor.


110Birkac yıl icinde makyajınızı siler gibi kırışıklarınızı silebileceğinizi biliyor musunuz? Revance isimli bir ilac botoks enjeksiyonlardaki gibi botalinum toksini iceriyor. Bu bakterinin deriyi yenilemek gibi bir gorevi var. Ozellikle kazayaklarında etkisi ispatlandı. Demotolog Fredric Brandt cok yakında hiyaluronik asit iceren pedlerle bu kremi evde uygulayabileceğimizi soyluyor.


210Şu an sadece seckin dermotologların kullandığı ve yıldızların yaptırabildiği lazer tedavisini evinizin banyosunda, sac kurutma makinesinin hemen yanına koyabileceğiniz gunler cok yakında! Kalojen uretimini hızlandıran sarı ışık, cildi yeniliyor, sivilce ve lekeleri yok ediyor, kırışıkları siliyor. Bu lazeruygulamasının satın alacağınız kadar uygun hale gelmesine de sadece birkac yıl kaldı.


310Bu başta cok sevindirici gelmese de, duş almaya bile zamanınızın kalmadığı gunleri duşunduğunuzde yuzunuzu guldurecek. Gelecekte banyo yapmak icin suya ihtiyacınız olmayacak. Şimdi evcil hayvanların temizliğinde kullanılan karbon fiber vakumlar insanlara uyarlanacak. Hem daha etkili olu hucre tahliyesi, hem de cildinizin ekstra mineral ihtiyacı tek seferde karşılanmış olacak. Kopuklu bir banyo, sadece keyif icin olacak!


410


Size bir iyi, bir de daha iyi iki haberimiz var hanımlar. Teknoloji anti-aging alanındaki gelişmelerini inanılmaz boyutlara getirdi. En guzeli de bunları alışık olduğumuz kozmetik marketlerin raflarında bulmaya cok az kaldı! Artık yaşlanınca nasıl goruneceğinizi gosteren programlar indirmenize gerek yok!

Şu an biz size bu gelişmeleri anlatırken bile onlarca deney olumlu sonuclarla raporlanıyor.Birkac yıl icinde makyajınızı siler gibi kırışıklarınızı silebileceğinizi biliyor musunuz? Revance isimli bir ilac botoks enjeksiyonlardaki gibi botalinum toksini iceriyor. Bu bakterinin deriyi yenilemek gibi bir gorevi var. Ozellikle kazayaklarında etkisi ispatlandı. Demotolog Fredric Brandt cok yakında hiyaluronik asit iceren pedlerle bu kremi evde uygulayabileceğimizi soyluyor.Şu an sadece seckin dermotologların kullandığı ve yıldızların yaptırabildiği lazer tedavisini evinizin banyosunda, sac kurutma makinesinin hemen yanına koyabileceğiniz gunler cok yakında! Kalojen uretimini hızlandıran sarı ışık, cildi yeniliyor, sivilce ve lekeleri yok ediyor, kırışıkları siliyor. Bu lazeruygulamasının satın alacağınız kadar uygun hale gelmesine de sadece birkac yıl kaldı.Bu başta cok sevindirici gelmese de, duş almaya bile zamanınızın kalmadığı gunleri duşunduğunuzde yuzunuzu guldurecek. Gelecekte banyo yapmak icin suya ihtiyacınız olmayacak. Şimdi evcil hayvanların temizliğinde kullanılan karbon fiber vakumlar insanlara uyarlanacak. Hem daha etkili olu hucre tahliyesi, hem de cildinizin ekstra mineral ihtiyacı tek seferde karşılanmış olacak. Kopuklu bir banyo, sadece keyif icin olacak!