2014 yılında son donemin en onemli ve aktif internet yatırımcılarından olan Hasan Aslanoba tarafından kurulan Tazedirekt, hatırlayacağınız gibi gectiğimiz yılın başında surpriz bir şekilde faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Organik ve taze urun satışı yapan platform, zararın beklentilerin oldukca uzerinde olması ve yonetici kadrosunda yaşanan sıkıntılardan dolayı deyim yerindeyse kepenk indirdi.

Gectiğimiz sene kasım ayında Migros tarafından satın alınanTazedirekt, kısa suren bir sessizliğin ardından tekrar geri donmeye hazırlanıyor. Buna gore "Tazecik Bir Başlangıc" yapmaya hazırlanan servisin 21 Mart Salı gunu hizmet vermeye başlayacağı acıklandı. İlk etapta sadece İstanbul sınırları icinde urun teslimi gercekleştirecek olan platforma -Migros catısı altına girdiği icin kullanıcı sozleşmesinden dolayı- tekrar uye olmak gerekiyor. Bakalım Aslanoba’nın elinden cıkan organik urun girişimi ilerleyen donemlerde yoluna nasıl devam edecek…

Ayrıca Bkz.Netflix internet kotanızdan ne kadar veri harcıyor?
Tazedirekt tarafından yayınlanan acıklama şu şekilde:

"2014 yılında bir hayalden yola cıkarak kurulan Tazedirekt’in bugun sizlere tekrar acılacağının haberini vermekten buyuk mutluluk duyuyoruz. Ozlediğiniz ve keyifle tuketeceğiniz lezzetler ile sizi tekrar buluşturacağımız icin cok heyecanlıyız.

Sizler de bizim heyecanımızı paylaşıp kaldığımız yerden beraber yurumek isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak yenilenen Tazedirekt’e uye olabilirsiniz. Sizi de aramızda gormekten cok mutlu oluruz! Tazedirekt’in ilk etapta sadece İstanbul ici hizmet vereceğini, donem icerisinde gelecek taleplerin ozenle değerlendirileceğini belirtmek isteriz.

Sizlere daha iyi bir Tazedirekt deneyimi sunmak icin canla başla calışmaya devam edeceğimize soz veriyoruz.

21 Mart Salı gunu goruşmek uzere,
Tazedirekt Ekibi"