Armut kuru ile yağ yakmak cok kolay ustelik zahmetsizce. Yatmadan once armut kuru icerek yağ yakma nasıl mı olur? Bu tarif ile gobek eritebilir hızlı zayıflama sağlayabilirsiniz.
Yatmadan once armut kuru icerek yağ yakma

Armut icinde A, E, C ve K vitamini barınıdıran aynı zamanda B1,B2, B3 vitamini acısınan zengin yuksek lif orası sayesinde metabolizmanızı hızlandıran ve gunluk beslenmenizde mutlaka yer vermeniz gereken harika bir besinidir. Son yapılan araştırmalar armutun kilo verme uzerinde oldukca etkili olduğunu kanıtlamıştır. Ustelik diyet sırasında dengeli tuketimi ile son derece tok tutucu bir besindir.
Adacayı faydaları ise şoyledir. Safra kesesini calıştırır ve vucuttaki toksinlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Antiseptik ozelliği ile iltihaplarla savaşır. Karaciğeri temizler.


Sodanın faydaları, magnezyum ve kalsiyum bakımından zengindir. İcerisinde cok sayıda faydalı mineral barındırır. Vucutta kilo vermenizi engelleyen asit fazlalığının duzenlemesine katkı sağlar.
Bu zayıflama kuru akşamları yatmadan once tukettiğinizde metabolizmanızı hızlandırır, sindirim sisteminizi duzenleyerek yağ yakmanızı sağlar.


armut kuru

Yağ Yakan Armut Kuru Tarifi

İcindekiler:
10 taze adacayı yaprağı
1 misket limon
250 ml armut suyu ( evde hazırlayın)
250 ml sade soda
1 orta boy armut
Buz
Hazırlanışı
Misket limonu ve armutları ince ince kesip bir surahi koyun. Ve adacayını ince ince kıyın. Surahiye ekleyin. Son olarak maden suyu ve armut suyunu da ekleyin. Armut suyunu evde taze olarak sıkmanız daha yararlı olacaktır. Uzerine buzu ekleyin. Dolapta en a saat bekletin. Sonrasında dilediğiniz kadar tuketin.