Onemli fuar organizatorlerinden Deutsche Messe'nin İstanbul'da duzenlediği Uluslararası "WIN Eurasia" Fuarı'nın 26.'sı 14 – 17 Mart 2019'da gercekleştirilecek. Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine; otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara; hidrolik ve pnomatik hizmetlerden tesis ici lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları icin ihtiyac duyulan tum eko-sistem, 360 derece imalat sanayii, Endustri 4.0 konsepti altında, "WIN EURASIA" 2019 fuarında yer alacak. Her yıl dunyanın en buyuk sanayi şirketlerini biraraya getiren ve 6 buyuk Sanayi Fuarını tek catı altında buluşturan WIN EURASIA fuarının bu yılki konsepti ise "Geleceğin Parcası Ol!".
Ucretsiz hosting: Bir aylık ucretsiz hosting fırsatını yakalayın! Geleceğin Fabrikaları icin Tum Eko Sistem 14 – 17 Mart "WIN Eurasia" 2019'da!

WIN EURASIA 2019 ile ihracat artışının yanında, yurtici ziyaretcilere yonelik urun tanıtımlarıyla ithalatı azaltmayı da hedeflediklerini vurgulayan Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Muduru Alexander Kuhnel şunları ifade etti:
"Dunya ticaretindeki değişim dalgası, ihracatcıları uluslararası ihtisas fuarlarında yeni muşteri arayışı konusunda tetikliyor. WIN EURASIA'da ABD ve AB ulkeleri başta olmak uzere CIS ulkelerinden Afrika'ya kadar geniş bir katılımla Turkiye'nin sanayicilerinin ihracatını arttıracağı onemli bir platform sunuyoruz. Uluslararası 26."WIN EURASIA" Fuarı, 2019 yılında da 360 derece imalat sanayinin dijital donuşumde belirleyici platformu olmaya devam edecek. Gerek katılımıcıların gerekse ziyartcilerin sektore dair tum bileşenleri tek catı altında bulmasına olanak sağlayan, Uluslararası "WIN Eurasia" Fuarı, yarattığı katmadeğerli iş bağlantılarının yanı sıra, "Endustri 4.0 Festival Alanı" başta olmak uzere, sektore dair fuar bunyesinde yer alan Ozel Alanlar konsepti ile de sadece Turkiye'den değil, dunya genelinden İmalat sanayii devlerinin ajandalarında şimdiden ziyaret edilecek fuarlar listesinin başında yer alıyor.
WIN EURASIA Fuarı'nın barındırdığı bircok ozelliğin yanı sıra, yerli urun kullanımını destekleyen ozel etkinlikler ve B2B ikili iş goruşmeleri organize ediyoruz. Her yıl bunyesine inovatif yenilikleri ekleyen WIN EURASIA'nın 2019 yılında Turkiye sanayisine daha fazla katma değer sağlayacağına inancımız sonsuz. Tum calışmalarımızı bu amac doğrultusunda şekillendiriyoruz".
Dijital Donuşum Surecinin Geleceği "WIN Eurasia" ile Hız Kazanmaya Devam Ediyor!

Gectiğimiz Mart, WIN Eurasia bunyesinde ilki gercekleştirilen "Endustri 4.0" Festival Alanı, 14 – 17 Mart "WIN EURASIA" 2019'da yeni doneme damgasını vuracak etkinliklerle yer alacak. WIN Eurasia Fuarı bunyesinde yer alan, Endustri 4.0 Festival Alanı ile yerli ve yabancı firmalar, sanayinin yeniden şekillenmesine yon veren, son teknoloji urun ve hizmetlerini İstanbul'da tanıtma fırsatı bulacak. Uluslararası firmaların; robot, otomasyon teknolojisi, IT cozumleri ve yazılımların yanı sıra network platformlarının da sergileneceği WIN EURASIA, dunya sanayi devlerinin son teknolojilerini gostermek icin yarışacağı bir vitrin olma ozelliğine sahip. İmalat sanayiine 360 derece bakış acısı sağlamayı amaclayan fuar katılımcılarına otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, arttırılmış gerceklik gibi teknolojik gelişmeleri de yakından deneyimleme fırsatı sunacak.
Onceki HaberSamsung The Frame Serisine Yeni Koleksiyon