Sony, gorunuşe gore XPeria XZ3 satışlarını arttırmak icin ilginc yollar deniyor. Japon teknoloji devi, duyurusunda Avrupa ulkelerinde Xperia XZ3'u sipariş eden kullanıcılarına bir hediye vereceğini acıkladı.
Ucretsiz hosting: Bir aylık ucretsiz hosting fırsatını yakalayın!Sony'nin kullanıcılarına vereceği bu hediye, herhangi bir telefon aksesuarı veya bir mobil servis uyeliği değil. Bu hediye, bir PlayStation oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4.
Telefonu 31 Ağustos'tan 5 Ekim'e kadar sipariş eden Avrupa ulkesi vatandaşları ise 31 Ekim'e kadar Sony'e bir e-posta adresi, cep telefonu numarası, PSN kullanıcı ismi, ikamet edilen ulke, Xperia XZ3 on sipariş numarası ve cihaza ait olan EAN-IMEI kodlarını gondermeleri halinde, oyuna sahip olabiliyorlar.
Bu web sayfası, 28 Eylul tarihinden sonra soz konusu kampanyaya ev sahipliği yapacak. Ancak kampanyanın bazı sınırlamaları da var. Sony, her hane icin bir adet XZ3 cihazının bu kampanyadan faydalanabileceğini belirtiyor. Cihazı derhal iade etmek de kampanya kapsamının dışında kalmanıza sebep olacak. Ayrıca kampanyaya katılabileceğiniz ulkeler, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, İsvec, Polonya, Romanya, Macaristan, Hırvatistan ve Bulgaristan ile sınırlı.
Xperia XZ3'un mağazalara ise 5 Ekim'de gelmesi bekleniyor. Call of Duty: Black Ops 4'un ise 12 Ekim'den itibaren raflara geleceği goze alındığında, PlayStation uzerinde dijital bir kopya sahibi olarak mağazalarda sıra beklemeden Call of Duty serisinin yeni oyununa sahip olma avantajı bu kampanyanın cezbedici noktası olarak one cıkıyor. Ayrıca, Avrupa'da ikamet ettiğiniz yere bağlı olarak yaklaşık 49 Pound veya 59 Euro gibi bir ucret odemeden yeni oyuna sahip olabileceksiniz. Sony'nin yeni amiral gemisi ise Birleşik Krallık'ta 699 Pound fiyat etiketiyle ve Euro para birimini kullanan diğer Avrupa Birliği ulkelerinde ise 799 Euro uzerinden satışa sunulacak.
Eğer kampanyaya katılmak icin uygun koşulları sağlıyorsanız, Xperia XZ3'u on sipariş edeceğiniz satıcının kampanya kapsamında oyunu siparişe dahil ediyor olduğundan emin olmanızı oneririz.
Onceki HaberGalaxy S10'un 5 Kamerası Olacak İddiası Şaşırttı Sonraki HaberTurkiye'nin İlk Mi Store'u Vadi İstanbul'da!