Snapchat'in cekiciliğinin buyuk bir kısmı, sahip olduğu iceriklerin kaybolan doğasından kaynaklanıyor ancak gelecekteki iceriklerin bazıları icin bu durum soz konusu olmayabilir. Reuters'a ipucu veren bazı isimlerin soylediğine gore Snap, kamuya acık Hikayeler'in daha uzun sure kalmasını ve hatta belki de kalıcı olmasını duşunuyor. Bu icerikleri hÂl kendiniz silebileceksiniz ancak silme işlemi otomatik olmayacak. Ayrıca firmanın, kamuya acık hikayeler yayınlayan Snapchat kullanıcıların isimlerini gostermeyi de duşunduğu soylenmekte. Ozel snap'ler her zamanki gibi ucucu olacaklar ve son dedikodularınızın kalıcı kayıt altında olması konusunda endişelenmeniz gerekmeyecek.
Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri Karar en azından bir miktar Snapchat'in ortakları tarafından sunulmuş gibi gozukuyor. Her ne kadar Hikayeler'i internet sayfalarında veya benzeri yerlerde paylaşmak mumkun olsa da, 90 gun sonunda kaybolacakları icin ortaklar bu sistemi kullanmayı tercih etmiyorlar. Sonuc olarak sadece 90 gun sonra kaybolacaksa buyuk bir olayı Snapchat ile yakalamanın pek bir anlamı olmadığı soylenebilir. Bir Reuters kaynağının soylediğine gore Snap, şimdiden Hikayeler'in suresini uzatmak icin bir ortak ile goruşuyor ve bazı unlulerin Hikayeler'ini de kalıcı hale getirebilir.
Snap henuz konu hakkında yorum yapmamış olsa da, bu yolda ilerlemenin pek cok avantajı olduğu soylenebilir. Tahmin edilebileceği gibi para, firmalar icin en buyuk endişelerden biri oluyor. Hikayeler'in kalıcı olmaları, firmanın reklamlar icin daha fazla ucret istemelerini sağlayabilir. Ayrıca bu değişimin, her zaman kalıcı yayınlara sahip olan en buyuk rakibi Instagram'a karşı da daha iyi bir mucadele vermesi icin imkan yaratacağına kesin gozuyle bakılabilir...
İLGİLİ HABER Tinder ayrım yapamayacak! Onceki HaberIntel Core i9-9900K İnceleme