Webtures,SEO başta olmak üzere Dijital Pazarlamanın tüm dallarına hakim, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen,defalarca denemiş ve sonuç almı,inovatif ekip ruhuna sahip bir Dijital Pazarlam ajansıdır.Türkiye'nin en geniş Seo ekibine sahip olan Webtures,e-ticaret sitenizin markalaşma yolculuğunda 25 kişilik ekibi ile size profosyonel hizmet sunmaktadır.Web sitenize daha fazla ziyaretçi elde edecek tüm yöntemlerin farkında olabilirsiniz.Buradaki kilit nokta, marka olmak ve güven vermektir çünkü bu etmenler ziyaretçilerin satın alma konusundaki kararını pozitif yönde etkilemektedir.

Webtures Size Neler Sunar?
Webtures size deneyimli ekibi ile profesyonel hizmet ve çözümler sunar. Bu hizmet ve çözümleri sunarken size boş vaatler vermez.Webtures sizden taahhüt istemez siz istediğiniz zaman çalışmayı bırakabilirsiniz.

25 kişilik Türkiye’nin en büyük SEO ekibi ile farklı SEO çözümleri için branşlara göre uzmanlaşmış ekibileriyle hizmet vermektedir.

Uygulanabilir garantiler ile müşteri memnuniyetini kendilerine temel ilke haline getirmiş olup ve hiçbir müşteriyi memnun etmeden çalışmaları sonlandırmamaktadırlar.

Webtures etik çalışmaları ile aynı kelimelerde ikinci bir siteye kesinlikle çalışma yapmamaktadır. Çalışmaya başlamadan önce sektör ve rakip analizleri ile sitenizin sektördeki konumu nokta atışı tespit ederek, tüm eksikliklere göre çalışma planı gerçekleştirmektedir.

Sitenizin kapsamlı analizi ile SEO açısından tüm eksiklikleri son algoritmaya uyumlu olarak tespit ediyor ve düzeltilmesi için gerekli süreci başlatılıyor.Çalışmalara başlamadan, çalışmalar devam ederken ve sonlandırıldıktan sonra bile müşteriler ile olan diyalog kopartılmıyor,sürekli iletişim halinde tüm soru ve görüşlerinizi dinliyor, verimli yanıtlar ve çözümler sunuyor.

Webtures ile Garantiler
Özgünlük Garantisi
Düzenleme Raporları
Kalıcılık Garantisi
Manuel Çalışmalar
Düzenli İlerleme Garantisi

Seo Uygulama Süreçleri

Site İçi SEO Analizi
Anahtar Kelime Tespiti
Anahtar Kelime Uyumlu Sayfa Tespiti
Backlink Analizi ve Zararlı Backlink Tespiti
Webmaster Tools Analizi
Mobil Uyumluluk Analizi
Google Hız Testi Analizi
Sosyal Medya Analizleri
Kategori ve Ürün İncelemesi
Sektör ve Rakip Analizi
Rakiplerin Seo Kalite ve Stratejileri
Full Seo Checkup Sonucu

E-Ticaret İçin Seo İhtiyacı
E-ticaret pazarı günden güne büyümeye devam ediyor. Bu pazarda yerini almak isteyen markalar için en iyi pazarlama stratejisi SEO çalışması olarak görülmektedir. E-ticaret markalarının sunduğu ürün veya hizmetin hedef kitlelerine doğrudan ulaşabilmesi için, SEO stratejisi uzmanları tarafından oluşturulmalıdır. Ülkemizde e-ticaret sektörü her geçen gün büyümekte ve buna bağlı olarakta tüm markaların bu alanda yer almasını sağlamaktadır. E-ticaret siteleri için en önemli geri dönüşler organik aramalardan gelmektedir.

Adwords maliyetlerinin her geçen gün katlanarak büyümesi, markaları SEO çalışması yapamaya yönlendirmiştir. E-ticaret sektörünün sahip olduğu potansiyel büyüme hacmini göz önünde bulundurursak, SEO çalışması en etkili ve en büyük pazarlama aracı olarak öne çıkmaktadır.

Nasıl Başvururum?

Profesyönel bir seo ajansı ile çalışarak rakiplerinizden her zaman önde olmak,marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak için yapmanız gereken tek şey yan taraftaki başvur butonuna tıklayıp başvuru formunu anınDA gönderebilirsiniz.Daha sonra Webtures müşteri danışmanı sizi arayıp gerekli bilgilendirme yapacaktır.